KOLĘDA dla BOLIVII!!

Rzecz niesssamowita za co także chcemy wszyscy ekipą San Ramon SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ!!
Skoro, jeszcze zimą, przybyłam z mojej skromnej misji w San Ramon na 2 w miesiące w moje rodzinne stron spotkałam się z niesamowitym, pozytywnym nastawieniem podjęcia jakiejś (początkowo nikomu bliżej nieokreślonej;) inicjatywy dla naszego misyjnego Ramonu. Za wszystko śmię winić niejakiego KRYSTIANA KUKUCZKĘ rodowitego Cieszynioka, co to tak namieszoł, tak namieszoł, że koniec końców zebrał grupkę uduchowionej młodzieży różnych parafii naszego rejonu i kazał im śpiewać! Co mieli zdzielać, bidoki..? Śpiewali!! 😉 i to przebroni w cieszyńskie surduty! ;@
Wyśpiewoli piknie kolędy wespół z burmistrzem i radnymi miasta Cieszyna, wespół z mieszkańcami miasta, ludźmi o żywej nucie i dobrym sercu. 
Wieczorek był cudny, atmosfera pikna! Pośpiewolimy, pograli, pojedli co dobrego, pobyli ze sobą, posłuchali wierszy, a co zebrali, dzieciom w Bolivii przywiozła.

Bóg Wam zapłać dobrzy ludzie!!
Ni zapomnimy!!

a pod tym linkiem zobaczycie mini relacje cieszynskiego portalu:

 http://gwiazdkacieszynska.pl/strona-wspolne_koledowanie_dla_boliwii.html

IMG-20150116-WA0006IMG-20150117-WA0000 IMG-20150116-WA0005 IMG-20150116-WA0003 IMG-20150115-WA0015 20150116_193822 20150117_112348

Spóźniona nota „po-przyjazdowa ;) (netu nie było to się nie załadowało ;P)

Kochani!

Jeszcze raz DZIEKUJE za kazde z Wami spotkanie!! Cieszy się serce kiedy wraca i ktoś jest, czeka by się spotkać, porozmawiać, ciekawy tego jak zyjemy.. I ja bylam ciekawa każdego z Was. Dzieki za dobry czas, kazde dobre slowo, modlitwę..

DZieki za towarzyszenie mi podczas spotkań, niedziel misyjnych..

OGROMNE DZIEKI ekipie kolędującej, która na wieczorku w bibliotece miejskiej w ostatnich utworach AZ podwoiła tempo niesiona falą radości, zaangażowania, entuzjazmu.. Byliśmy wspaniali!! Trzeba to powtórzyć!!! (Cristiano, do dzieła!! ;@ /DZIEKI!)

DZieki za towarzyszenie, za wszelką okazaną pomoc, dobre spojrzenie, zainteresowanie ..

Czytaj dalej

PO DZIĘ KI !!!

Z całego serca DZIĘKUJEMY i składamy naszego małego boliwijskiego San Ramon w moich opowieściach i obrazach, które starałam się przybliżyć parafianom tych kilku wspaniałych parafii. Serdeczne „Bóg zapłać” księżom proboszczom tych wspólnot, za zaproszenie, ciepłe przyjęcie , troskę i zainteresowanie. Parafianie otworzyli przed nami swoje hojne serca i z troską pytali o możliwość pomocy naszym podopiecznym. Niech Pan Zmartwychwstały nam wszystkim błogosławi!!

Dziękujemy:
Parafii Opatrzności Bożej w Cieszynie
Parafii św. Jerzego w Puńcowie
Parafii św. Jerzego w Cieszynie
Parafii św. Elżbiety w Cieszynie
Braciom Franciszkanom w Cieszynie
Parafii św. Barbary w Strumieniu
Parafii św. Pawła Apostoła w Bielsku-Białej
Parafii św. Magdaleny w Magdalence
Oraz
Pani Dorotce Kanii 
Pani Uli Rogólskiej i Gościowi Niedzielnemu
Panu Krystianowi Kukuczce i całej ekipie kolędowej ;))
Pani dyrektor oraz całemu personelowi Biblioteki miejskiej w Cieszynie
Pani Katarzynie Olbrycht
Oraz

wielu, wielu osobom, bez których nie odbyły by się te i inne spotkania, rozmowy, akcje, oraz które otoczyły nas modlitwą, troską i pomocą i nadal jej nam udzielają.
Dziękuję Kochani Rodzice, Rodzino..
Dziękuję kochani starzy dobrzy przyjaciele z moich rodzinnych stron, na których mogłam liczyć 

Dzięki Państwa wsparciu:
– budujemy boisko i plac zabaw dla dzieci.
– za tydzień rusza pierwszy etap misji kościelnych (Redemptorystów) w naszym San Ramon i na wioskach!! To ważny moment! Oby obfitował w Łaskę! Prosimy o modlitwę!!!
– sfinansujemy częściowo spotkanie naszej młodzieży z papieżem Franciszkiem w Lipcu b.r. (to prezent na bierzmowanie dla nich 😉
– wyposażamy nasze Centrum dla dzieci w potrzebne materiały plastyczne, gry, zabawki itp.

;)))