Misyjny śnieg

Kochani!  img-20160426-wa0034

Kontaktuje się ze wszystkimi, którzy choć w najmniejszym (choć i zawsze wielkim!), stopniu okazali nam, tam daleko w San Ramon jakąkolwiek pomoc, wsparcie.. właściwie w każdym przypadku SERCE.. 

Niektórzy może wiedzą, że obecnie jestem z powrotem w Polsce (cóż rzeczywistość tutaj jest dla mnie trudna, także w codziennych realiach, pracy, czasu, trudności, które tu są..) to Sercem i tysiącem myśli każdego dnia nadal jestem tam, w prostym, ubogim, zwyczajnym San Ramon..

Tam zostawiłam swoje serce ale też kawałek swojego czasu, pracy, marzeń (także spełnionych;), wiary, modlitw, przyjaźni i dużo, dużo więcej!!dsc_0725img_3731

Niektórzy o TO pytają, więc odpowiadam.. 🙂

TAK, co jakiś czas wysyłam drobiazgi dla Moich-Naszych Dzieciaków (nazywanych przez nas, w Ramon- Myszkami ;))

img-20160328-wa0071img-20160521-wa0003

Także na ten szczególny dla wszystkich ludzi na świecie, Świąteczny Czas Bożego Narodzenia będę chciała coś posłać naszym Myszkom..

I właśnie, jeśli ktoś z Państwa, chciałby zrobić choćby małą radość naszych dzieciakom i wywołać na ich twarzy śliczny uśmiech, zapraszam serdecznie!!!

img-20160219-wa0015To mogą być wszelakie drobiazgi, dzieciaki ucieszą się naprawdę ze wszystkiego..: świąteczne, bądź nieświąteczne rzeczy.. jakieś gry planszowe (choć myślę tez zorganizować taką akcje Tylko z grami dydaktycznymi, nie używanymi już przez Nasze dzieci..) jakieś  gwiazdki.. może przytulanki bo one zawsze są mile przytulane 😉 przez Myszki..

Państwo wiecie.. wszystkiego tam brakuje.. od agrafki i nitki by zacerować dzieciom ubranie po mydło, przez ołówki skończywszy na jedzeniu.. img_2278

Zapraszam bardzo!

I zachęcam, zbliza się Boze Narodzenie.. czas tak szybko mija.. Można dołączyć życzenia (zachecam zrobić coś własnoręcznie, może Panstwa dzieci? moze z zaprzyjaźnionego przedszkola?) Nasze Myszki w San Ramon UCIESZĄ się pod Niebo!! Zwlaszcza z małych rękodzieł! Zachęcam!!

A jeśli tylko ktoś będzie miał pomysł, rozszerzyć akcje.. może na sąsiadów, może w pracy.. do Dobrych Ludzi, bo tacy nadal.. są

W San Ramon pozostał ks. Kazimierz, baaardzo dobry człowiek, który dba o dzieci, także teraz, kiedy mnie tam nie ma.. oraz pani Ester, kochana młoda mama i wspaniała osoba, która przez ostatni czas pomagała mi pięknie w opiece nad dziećmi z Centro!

img_2791

Tutaj adres (jeśli ktoś jeszcze nie posyłał;) do ks. Kazika w San Ramon:

Kazimierz Stempniowski

Casilla 337

Santa Cruz

Bolivia

JA także pozostaję do dyspozycji, proszę pisać, dzwonić wysylac smsy J

Agata Kaminska,

Ul.Wrzosow 17

43-400

Cieszyn

Kom.516892477

img_2305

DZIEKuJE Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!

W Imieniu NASZYCH DZIECI Z CEntrum DLA DZIECI w SAN RAMON –Bolivia.

Zapraszam tez, nadal na bloga:  www.sanramon.pl

Oraz do zakładki Przyjaciele-

http://sanramon.pl/?page_id=810

tu osoby, które Już Nam Podarowały Swoje Serce ;)))))

Nasze Dzieciaki- imiennie możecie poznać na stronie bloga, o tutaj:

http://sanramon.pl/?p=3645

img_2024

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *