Pan Jezus wypełnia dzieci Świętą i radosną Obecnością ;)

Miały wreszcei swój Wielki dzien!! DZIEN Przyjęcia Pana Jezusa w Komunii Świętej! JEdyny Taki moment w całym życiu! Pamięta się go pożniej do starości..

JAk po  tym wielkim Wydarzeniu Dzieci z Wiosek San Pedro, MErcedes, San Juan i El Big świętowały świętość swoich sercach ?? :)) Zobaczcie sami!

Po szalonej jeżdzie na pace, którą wszystkie dzieci uwielbiają!! ekipa dotarła do sąsiedniego miasteczka, niegdys redukcji jezuickiej (z XVI w.) !!- do San Javier.

Pierwszą atrakcja były skałki.. Schowane na koncu miasteczka, już przy dordze do Concepcion (kolejnej starej redukcji jezuickiej) znajduje sie szczególne miejsce.. schowane za drzewami wzniesienie, zbudowane z porozrzucancych wielkich kamieni, niby bloków skalnych, które.. niewiadomo w jaki sposób sie Tu znalazły i tak.. ułożyły..;)

DZieci szybko zdobyły to miejsce. Wspieły sie niemal na wszystkie skałki!! Nie mogło zabraknąc sesji foto (zobacz zdjecia!)

Nastepnie wszyscy wrócili do centralnego miejsca miasteczka: placu głownego, gdzie w samym srodku, jak we wszystkich misyjnych miastach i wioskach w boliwii, znajduje się ogromny Krzyż, przypominający poczatki tego miejsca i ..skad My pochodzimy i do Kogo nalezymy, mowiace o naszej wierze..

 Tutaj, wśród pięknej boliwijskiej roślinnosci była przerwa na oddech i przyjacielskie pogawędki.. 

Gdy dzieciaki juz zebrały siły , wszyscy weszli do światyni.

Jest piękna! Z wieloma kolumnami i typowymi malowidłami Indian tego regionu, CHiquitanos.   była modlitwa, zachwyt i radość.

była wdzęcznośc za piekne miejsce, dobrze, radośnie spedzony czas..

a na deser.. lody, czyli to, co tygryski lubią najbardziej.. 😉 i obowiązkowe zdjecie przy metalowej monumentalnej .. krowie. ;P

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *